+380673157843

Консультація

Робочий час

Пон - П'ят: 9.00 - 18.00

Доставка

Будь-яким перевізником

Гарантія 15 років

Висока якість

EN | DE | TR | RU | UA          Український виробник виробів з склопластику, акрилу, поліуретану і полімербетона 

Slide item 1

Європейське обладнання

АКРИЛ

Виробництво виробів з акрилу

Image
Slide item 2

Європейське обладнання

СКЛОПЛАСТИК

Виробництво виробів зі склопластику

Image
Slide item 3

Європейське обладнання

ПОЛІУРЕТАН

Виробництво виробів з поліуретану

Image

МИ ЗАЙМАЄМОСЯ

 

 gotovaya-produkcia ПРОДАЖЕМ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ 
РОЗДРІБНИМ ПОКУПЦЯМ
ПОСТАЧАННЯ 
ТОВАРІВ ДЛЯ ОПТОВИХ 
ПОКУПЦІВ
 postavka-dlya-optovih
 razrabotka-proekta-polnogo-cikla РОЗРОБКОЮ ІНДИВІДУАЛЬНИХ 
ПРОЕКТІВ ПОВНОГО ЦИКЛУ ПІД 
КЛІЄНТА
ПРОДАЖЕМ ГОТОВИХ 
РІШЕНЬ В РІЗНИХ СФЕРАХ 
НА ЗАМОВЛЕННЯ
 prodaja-gorovih-resheniy

ЗАВОД "Redokss Carr"

Це сучасне європейське виробництво виробів різної складності з акрилу, склопластику, поліуретану і полімербетона

Наша продукція

Виготовлення виробів з акрилу | Склопластику | Поліуретану | Полімербетона

Компанія Redokss Carr займається розробкою і виробництвом різнопланових виробів з акрилу, склопластику, поліуретану для своїх замовників вже більше п'ятнадцяти років. У своїй роботі  ми використовуємо тільки екологічно чисті сучасні матеріали. Вироби з акрилу (ванни, піддони, раковини) проведені відповідно до міжнародних стандартів. В роботі важлива акуратність, якість і чіткі терміни -Redokss Carr дотримується цих принципів в роботі з замовленнями будь-якого обсягу.

Готова продукція надходить безпосередньо від виробника - замовнику. Це можуть бути вироби з каталога підприємства або повністю, під ваше індивідуальне замовлення. Можливі замовлення будь-якого обсягу продукції - великі виробничі площі в 4000 кв. м. легко перебудовуються під потреби кожного великого замовника з особливим проектом. 

Компанія Redokss Carr працює з замовниками не тільки на території України, а й в Молдові, Грузії та Білорусі. Замовляючи великі партії сировини відповідно до потреб кожного клієнта, ми налаштовуємо свої потужності на виробництво продукції будь-якого обсягу. На сьогодні ми виробляємо широкий вибір товарів - від деталей кузова авто до акрилових ванн, дитячих стільчиків і комплектуючих для громадського транспорту.

Модернізовані технології обробки матеріалів дозволили випускати вироби зі склопластику згідно з європейськими стандартами. Компанія Redokss Carr постійно розвивається, знаходить все нові способи роботи з екологічно безпечною сировиною і розробляє інноваційні рішення для різних сфер промисловості. Створення максимально якісного продукту - головне завдання, яке ставить перед собою компанія. Виконання прийнятих замовлень у строк і грамотне ділове співробітництво послужили гарною основою для напрацювання постійної клієнтської бази, яка поповнюється все новими компаніями з числа тих, які вийшли на Redokss Carr самі, і тих, кому цього виробника порекомендували.

Крім випуску виробів з полімерних матеріалів, компанія займається виробничим консалтингом. Ідея надання подібної послуги з'явилася зовсім недавно - коли Redokss Carr набрав достатньо знань і досвіду, розробляючи свої виробничі потужності. Це дає безцінний досвід в сфері організації підприємницької діяльності, починаючи від закупівлі і модернізації обладнання та закінчуючи підвищенням кваліфікації працівників. Ми, оптимально плануємо лінії робочих процесів, для виконання будь-яких завдань.

Redokss Carr виготовляє вироби з акрилу і поліуретану автоматичним методом, але має в штаті професіоналів, які вміють працювати з цими матеріалами вручну. Завдяки великій виробничій базі, це підприємство може приймати на підвищення кваліфікації та навчання технологічним процесам фахівців з інших компаній. Особлива увага приділяється виробам зі склопластику, так як цей матеріал для Українських виробників відносно новий і методики роботи з ним у багатьох підприємців досить недосконалі.

Маючи в своєму розпорядженні новітнє обладнання, відповідно до європейських стандартів,Redokss Carr задає рівень якості і цінову політику для всіх Українських виробників. Підприємство має цілий штат досвідчених працівників різних частин виробничого процесу, починаючи від інженерів і закінчуючи шліфувальниками. Кожен особливий проект розробляється з використанням точних креслень і 3D моделей під керівництвом професійних інженерів.

Складність виробництва виробів з поліуретану та склопластику для Redokss Carr  не складає труднощів. Технологія 3D фрезерування робить можливим втілення будь-яких, навіть найсміливіших форм виробів.

Завдяки великому досвіду роботи з акрилом та склопластиком ми в найкоротші терміни освоїли процес виробництва з поліуретану. І вже в першому місяці виконували складні замовлення у великому обсязі. Такі властивості поліуретану як міцність, еластичність і довговічність дозволяє застосовувати його в широких сферах промисловості, а саме в автомобілебудуванні, машинобудуванні, будівництві та архітектурі, нафто і газодобувної промисловості, інших сферах виробництва. Поліуретан - сучасний конструкційний матеріал, який характеризується високими фізико-хімічними та експлуатаційними властивостями.  

 

 

 

Контакти